blachy trapezowe

Najlepszy kompromis między ceną a jakością i trwałością

oszczędności

Kompromis pomiędzy ceną a jakością

lekka konstrukcja

Możliwa słabsza konstrukcja więźby dachowej

Trwałość

Producenci udzielają gwarancji nawet na 30 lat

łatwy montaż

Montuje się tak jak dachówki ceramiczne

BUDMAT - blachy trapezowe

Blachy trapezowe, faliste i elewacyjne są świetną alternatywą na  odwodnienie budynku lub elewację. To szlachetny materiał dostępny w wielu kolorach i wzorach.  Blachy Budmat gwarantują dobrą izolację cieplną budynku oraz wysoką pochłanialność dźwięków. Doskonale sprawdzą się na nieskomplikowanych połaciach dachowych.  

Blachy trapezowe - pruszyński

Blachy trapezowe to dobry i tani materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili oraz rodzajów blachy  pozwala na różnorodne zastosowanie ich na i ogrodzeniach. Blachy  Pruszyński charakteryzują się wytrzymałością i sztywnością konstrukcji.

Fin co-stal- blachy trapezowe

Blachy trapezowe są profilowane w FINCO-STAL to gwarancja najwyższej jakości wyrobu oraz precyzji i powtarzalności kształtu. 

Oferta Blach trapezowych
w ostrowcu świętokrzytskim

Producenci
blach trapezowych

W ofercie posiadamy blachy trapezowe różnych producentów. Największa gamę stanowią produkty firmy Pruszyński oraz Budmat i FIN CO-STAL. Na specjalne życzenie klienta możemy dostarczyć produkty wybranych producentów. 

Blacha trapezowa
na twój dach

Blacha trapezowa to popularne pokrycie dachowe proste, szybkie w montażu i tanie.  Występują w wersji z wysokim i niskim profilem. Do większych połaci dachowych  wykorzystywane są blachy z wyższym profilem o większej wytrzymałości a do mniejszych niżej profilowane. 

Rodzaje
blachy trapezowej

Blachy trapezowe możemy podzielić na te montowane na dachu oraz na elewacjach budynków.  Inny podział dotyczy zastosowanej powłoki i tu mamy blachy trapezowe ocynkowane (antykorozyjne) oraz blachy z powłoką poliestrową. 

Ceny blachy
trapezowej

Na ceny blachy trapezowej mają wpływ czynniki takie jak: grubość blachy, rodzaj zabezpieczenia powierzchni czy typ profilu. W celu zapytania o konkretną ofertę prosimy o kontakt.

Nasi dostawcy