Usługi dekarskie, montaż okien i drzwi, docieplenia i elewacje

Najwyższa jakość szybkieterminy realizacji

Usługi dekarskie

Usługi dekarskie realizujemy zarówno dla prywatnych inwestorów jak i dla firm.  Wykonujemy zarówno kompleksowe remonty istniejących pokryć jak i dachy od podstaw. Wykwalifikowani i doświadczeni dekarze pomogą Państwu dobrać materiały ( np. dachówka ceramiczna), wybrać technologię w jakiej najlepiej wykonać pokrycie dachowe. Na wszystkie kompleksowe remonty firma udziela gwarancji.
firma dekarska Ostrowiec świętokrzyski eurodom

montaż stolarki drzwiowej i okiennej
oraz bram garażowych

W naszej ofercie znajduje się również montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien dachowych , okien PCV oraz bram garażowych.  Prawidłowy montaż  drzwi czy okien zapewni domownikom bezpieczeństwo oraz komfort akustyczny na długie lata.  Wszystkie czynności związane z montażem wykonujemy starannie oraz zgodnie z zaleceniami producenta.

Dbamy o to, aby przy każdym zleceniu zrealizować nasz cel, jakim jest pełna satysfakcja Klienta.

docieplanie budynków - tynki i elewacje

Specjalizujemy się także w  ocieplaniu budynków i tynkowaniu. Współpracujemy z  renomowanym dostawcą tynków i materiałów elewacyjnych, dlatego możemy realizować usługi w sposób kompleksowy.  Wszystkie rodzaje i zakres usług poprzedzone są bezpłatnym doradztwem oraz wstępną wyceną.

Posiadamy własny sprzęt, w tym specjalistyczne rusztowania, z których możemy realizować elewacje.

ocieplanie elewacji ocieplanie domu styropianem Ostrowiec Świętokrzyski Euro DOM