Systemy rynnowe

Nowoczesne systemy odwodnienia dachu

systemy rynnowe - budmat

Firma BUDMAT oferuje systemy rynnowe ze stali Flamingo oraz z PVC Proaqua. Oba systemy to gwarancja szybkiego montażu, niezawodnej szczelności, wysokiej odporności na działanie czynników środowiskowych. Systemy rynnowe są dedykowane dla domów ale i dla budynków przemysłowych. 

GAMRAT - systemy rynnowe

Systemy rynnowe to nieodzowny element, każdego budynku niezależnie od tego, czy chodzi garaż, dom jednorodzinny czy obiekt przemysłowy. Odpowiednio zainstalowane systemy rynnowe pozwalają na sprawne odprowadzanie wody opadowej i roztopowej, chroniąc w ten sposób dach oraz ściany zewnętrzne budynku. Firma GAMRAT oferuje systemy rynnowe stalowe oraz PVC  najwyższej jakości, które spełniają międzynarodowe standardy.

Rodzaje rynien dachowych

Rynny PCV

Najtańszy rodzaj rynien na rynku. Są wytrzymałe i odporne na korozję w szerokiej gamie kolorów.  Dodatkowym atutem rynien PCV jest łatwość ich montażu i obróbki.

Rynny z blachy powlekanej

W procesie produkcji blacha jest pokrywana ocynkiem oraz powłoką ochronną. Także występują w szerokiej gamie kolorów. Rynny powlekane są odporne mechanicznie oraz na zróżnicowane warunki atmosferyczne.  

Rynny cynkowo-tytanowe

Najtrwalsze i najdroższe rynny na rynku. Ich trwałość szacuje się na ponad 100 lat. Są także szczególnie odporne na czynniki pogodowe i atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.   

Rynny miedziane

Jak sama nazwa mówi powstają z blachy miedzianej. W procesie produkcji nie są nakładane żądne warstwy ochronne. Z biegiem czasu pokrywają się zielonkawą patyną.